1. Objevte Toyotu
  2. Toyota C-HR

Toyota C-HR prologue koncept

Odvážný je nyní odvážnější

Současná Toyota C-HR, která se nebojí vyčnívat a nechce dělat kompromisy, stejně jako jednotlivci, kteří ji řídí, vytvořila zcela nový žánr. Ikona od prvního dne uchvátila srdce tisíců evropských řidičů, kteří čekali na vůz, který sdílel jejich rebelskou vlnu.

Úspěch Toyoty C-HR však přinesl výzvu – jak posunout originál popírající konvence na další úroveň? Když už je auto synonymem zábavy a drzosti, dá se vylepšit?

S novým konceptem Toyota C-HR prologue je odpověď ano.

Když se střetnou dva světy

Koncept Toyota C-HR prologue je odvážnou evolucí originálu, který je také věrný své DNA. Siluetou spíše kupé, ale s větším vnitřním prostorem. Jeho karoserie je hladká, a přitom výrazně tvarovaná a přináší vzhled, který je zároveň futuristický a nezaměnitelný právě pro Toyotu C-HR.
Zjistit více

Toyota C-HR Prologue Concept nesnese kompromisy a schopnostmi plug-in hybridního pohonu překonává veškerá očekávání. Koncepční model Toyota C-HR Prologue Concept staví konvence na hlavu, stejně jako tomu bylo u původní Toyoty C-HR.
Další informace

Toyota C-HR Galerie

Budoucnost je za dveřmi – a vypadá skvěle

Naše Toyota C-HR Prologue Concept je první – avšak velmi realistickou – představou vozu, za nímž se již brzy budou otáčet všichni kolemjdoucí. Koncept zůstává věrný duchu původního modelu C-HR, který se vzpíral konvencím a představoval dvojí charakter plug-in hybridního pohonu.