1. Nová auta
  2. Praktičnost

VŮZ PRO SNAŽŠÍ ŽIVOT

Odolný spolehlivý rodinný vůz a intuitivní vzhled SUV – to je Corolla Cross. Kromě bohatého prostoru v oblasti hlavy a nohou pro větší pohodlí při cestování, je zde i velký zavazadelník se snadným nakládáním díky zvýšené podlaze a širokému otvoru pátých dveří.
  • Objem, který překvapí Zadní sedadla dělená a sklopná v poměru 60:40 jsou připravena v mžiku vytvořit prostor pro vaše kufry, jízdní kola či cokoli jiného, co potřebujete pobrat s sebou.
  • Snadný přístup Díky velkorysým otvorům zadních dveří po příjezdu domů snadno vyzvednete a přenesete unavené dětské pasažéry – bez probuzení.
  • Poberete zkrátka všechno Díky pohodlné výšce pro nakládání zavazadel a velkorysé vnitřní prostornosti budete mít vždy dost místa k převozu všech nezbytností, od přepravy dětí na sportovní kroužky až po víkendové výpravy s celou rodinou.

Rozjasněte si den

Velká panoramatická střecha naplní kabinu světlem a vytváří pocit většího prostoru. V útulné Corolle Cross se každý bude cítit jako doma.

Usedněte a relaxujte

Velká zadní sedadla se spoustou místa pro nohy a pohodlnými hlavovými opěrkami jsou zárukou uvolněného cestování pro malé i velké cestující. Dokonalý parťák na dlouhých cestách.

Ke spojenosti všech cestujících

Corolla Cross vítá každého pasažéra – velkého či malého – do přívětivého a pohodlného interiéru, kde je dost místa pro všechny cestující. Corolla Cross nabízí dostatek místa pro nohy i hlavu, sklopné loketní opěrky, průduchy ventilace pro zadní sedadla a dost místa pro všechno, co potřebujete pro pohodlnou jízdu.

Pusťte si do života více světla

Velké panoramatické střešní okno zaplaví kabinu světlem a ještě umocní celkový pocit prostornosti. V přívětivém interiéru Toyoty Corolla Cross se budete cítit jako doma.