1. Nová auta
  2. Již brzy
  3. Proace Max
Pusťme se do práce
Posunout Přeskočit
Pusťme se do práce

Zcela nový Proace Max

Připravený na jakýkoli úkol

Nová všestranná Toyota Proace Max s působivým užitečným zatížením a mnoha dostupnými konfiguracemi završuje nabídku nejmodernějších dodávek od Toyoty. S ohledem na tři různé délky karoserie, tři různé výšky a volitelný elektrický nebo dieselový pohon jsou možnosti výběru prakticky nekonečné. Proace Max se díky pohádkově snadnému nakládání rychle stane vaším novým parťákem, který nemá limity.

Možnost výběru mezi elektrickým a dieselovým pohonem
Velký výběr rozměrů karoserie a přestaveb
Vždy bez obav ze ztráty spojení
Vaše mobilní pracoviště
Toyota Professional
Náš příslib
Toyota Professional je vaším obchodním partnerem pro lehká užitková vozidla, ať již potřebujete náhradní dodávkový automobil, pojištění, expresní servis nebo asistenční službu. Naše komplexní nabídka služeb je odpovědí na všechny potřeby vašeho podnikání.

Prodloužená záruka Toyota Extracare

Prodloužená záruka na vybrané mechanické, elektrické, elektronické, hydraulické a pneumatické části a komponenty trvá 2 roky po skončení standardní záruky, nebo do ujetí daného počtu kilometrů, podle toho, co nastane dříve. V případě výskytu vady v době záruky má kupující právo na bezplatné odstranění vady opravou. Zárukou nejsou dotčena práva spotřebitele z vadného plnění. Parametry záruky jsou 5 let nebo 250 000 km pro Proace Max.

Asistenční služba

Asistenční služba Toyota je vám a vašemu podnikání k dispozici 24/7, a to v tuzemsku i zahraničí. Zahrnuje pomoc v případě poruchy vozidla, odtah vozidla a podle potřeby i hotelové ubytování.

Náhradní vozy

Součástí servisních služeb Toyota Professional je nabídka náhradního vozidla v době, kdy váš vlastní vůz vyžaduje údržbu. Vybírat můžete z různých variant osobních automobilů i lehkých užitkových vozidel.

Financování a pojištění

Toyota Professional nabízí služby financování a leasingu na míru firemním zákazníkům, stejně jako mnoho produktů pojištění odladěných pro vaše potřeby.
Vaše možnosti volby
Proace Max pro libovolný úkol
Toyota Proace Max je založena na stavebnicové koncepci, protože každý pracovní úkol je jedinečný. S ohledem na tři různé výšky a tři různé délky karoserie skříňové verze bezpochyby najdete provedení vyhovující vašim potřebám. K dispozici je i verze s prosklenou kabinou pro posádku nebo různé platformy pro zakázkové přestavby. Proace Max zkrátka uspokojí každého zájemce.
Praktičnost a pohodlí
Vždy na vaší straně
Proace Max se chlubí promyšleným uspořádáním interiéru pro maximální prostornost s možností kdykoli kabinu proměnit v příjemné mobilní pracoviště. Proace Max urychluje a zjednodušuje práci, ať již na cestách, nebo při vyřizování e-mailů po dojezdu do cíle.

Pobere vše, a ani se nezapotí

Snadno přístupný nákladový prostor o objemu 17 m³ garantuje pohádkově snadné nakládání. Vzhledem k nabídce místa až pro pět europalet, nízkému prahu a otevírání dveří v úhlu 270° vám žádný úkol nevystaví stopku. Výkonný Proace Max uveze téměř libovolný náklad.

Intuitivní pracoviště

Flexibilní řešení mobilní kanceláře na palubě Toyoty Proace Max zahrnuje prostorný interiér se spoustou praktických funkcí včetně bezdrátové nabíječky telefonu.

Situace pod kontrolou díky technologiím

Proace Max nabízí čistý a srozumitelný přístrojový štít a bleskově reagující dotykovou obrazovku multimédií, které jsou vaší branou k telefonování na cestách, hladkému navigování a praktickým online službám MyToyota.

Praktické úložné prostory

Více úložného místa není nikdy na škodu. Bezpečné a chráněné úložné prostory pod sedadly Proace Max dokonale poslouží k uschování často používaných věcí.

Pohony
Způsob práce je na vás

Proace Max má vhodnou variantu pohonu pro všechny vaše požadavky. Na výběr je několik dieslových motorů s manuální nebo automatickou převodovkou, resp. čistě elektrický pohon. Proace Max s nulovými emisemi nabízí hospodárnost provozu a snadné pracovní soužití.

 

Elektrifikujte své podnikání

Proace Max je díky výkonu až 270 koní a baterii o kapacitě 110 kWh neúnavným pracantem s dojezdem až 420 km.

 

Výkon, na který je vždy spolehnutí

Nový Proace Max s moderními dieslovými motory a manuální nebo automatickou převodovkou nabízí skvělé jízdní vlastnosti i provozní hospodárnost včetně dlouhého dojezdu.

Proace Max je díky výkonu až 270 koní a baterii o kapacitě 110 kWh neúnavným pracantem s dojezdem až 420 km.

 

Kapacita baterie
110 kWh
Elektrický dojezd
až 420 km
Max. výkon
270 koní

Nový Proace Max s moderními dieslovými motory a manuální nebo automatickou převodovkou nabízí skvělé jízdní vlastnosti i provozní hospodárnost včetně dlouhého dojezdu.

Motor
Diesel 2,2 litru
Výkon
až 180 koní
Spotřeba paliva
Bude upřesněno / 100 km
Emise CO₂
Bude upřesněno g/km
Máte zájem o nový Proace Max?
Obraťte se na nejbližší centrum Toyota Professional nebo se zaregistrujte klepnutím na odkaz níže.