1. Nová auta
Již od (vč. DPH)
717 900 Kč

Veškeré zde uváděné údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly získány na základě oficiálních laboratorních
měření dle předpisů EU a jedná se o měření v kombinovaném cyklu WLTP.

Corolla Touring Sports: vylepšený život

Pokud se stále snažíme o co nejlepší život, nemělo by stát za to i naše auto? Díky svému výraznému designu, konektivitě a živým aktualizacím Over-The-Air je nová Corolla Touring Sports připravena učinit každý okamžik výjimečným. Vzrušující, digitální a s vysoce účinným plně hybridním pohonem páté generace, je vylepšena pro život.

LED světlomety
Zadní kombinovaná světla
Spodní zadní nárazník
Nová litá kola
Nová přední maska

LED světlomety

Corolla Touring Sports spojuje technologii s elegancí a nikde to není tak patrné jako v designu jejích nápadných bi-LED světlometů.

Zadní kombinovaná světla

Progresivní design zadních kombinovaných světel Corolly a elegantní karoserie jsou funkční a stylové.

Spodní zadní nárazník

Aerodynamická silueta vozu, je ještě efektivnější díky hladce tvarovanému spodnímu zadnímu nárazníku.

Nová litá kola

Vytříbená a vysoce technická nová řada designů kol z lehké slitiny je příkladem sportovního charakteru modelu Corolla Touring Sports.

Nová přední maska

Současná estetika Corolly Touring Sports kombinuje účelné proporce s širokým a novým designem přední masky.

Forma a funkce, prostor se stylem

Stejně jako je Corolla Touring Sports dynamická a sofistikovaná uvnitř, odráží tyto hodnoty i její odvážný design exteriéru. Jeho elegantní profil se vyznačuje nízkou kapotou a rozsáhlou aerodynamickou linií střechy, zatímco pohledy zepředu a zezadu odhalují cílevědomý postoj vozu na silnici.

Nové čalounění sedadel
12,3” multiinformační displej
10,5" multimediální obrazovka
Startovací tlačítko GR SPORT
Ambientní osvětlení

Nové čalounění sedadel

Od hlubokých, bohatých tónů a výrazných 3D efektů až po světlejší odstíny, které zdůrazňují vrozenou sofistikovanost Corolly, existuje možnost čalounění, která bude vyhovovat vašemu stylu.

12,3” multiinformační displej

Digitální kokpit Corolly Touring Sports, zaměřený na řidiče a ohromující na pohled, lze přizpůsobit podle vašeho preferovaného uspořádání a jednoho ze čtyř různých designových motivů.

10,5" multimediální obrazovka

Snadná integrace vašeho digitálního a řidičského života díky elegantní 10,5" dotykové obrazovce s vysokým rozlišením Corolly Touring Sports.

Startovací tlačítko GR SPORT

Zrychlete svůj tep při každé jízdě. Startovací tlačítko GR SPORT neustále připomíná spojení mezi silničními vozy Toyota a jejími velmi úspěšnými závodními hybridními vozy.

Ambientní osvětlení

Toto jemné a uklidňující osvětlení interiéru vylepšuje všudypřítomnou technologii a mimořádný komfort Corolly.

Posaďte se a relaxujte

Prostorný interiér Corolly umně spojuje špičkovou technologii s uklidňujícím prostředím a vyznačuje se sebevědomým a přehledným designem. Praktičnost, s dvouzónovou klimatizací a úložnými prostory, prvky, jako je ambientní osvětlení a řada nápaditých vnitřních obložení, z Corolly dělají stylový prostor, ve kterém můžete trávit čas.

Corolla TS Kombi GR SPORT

Žijte naplno a věnujte se svým vášním a koníčkům. K tomu Vám pomůže nová Corolla TS Kombi GR SPORT, jež kombinuje propracovaný sportovní styl s funkčností. Její prostorný a pohodlný interiér a objemný zavazadlový prostor pojmou vše, co potřebujete. Díky bohaté výbavě bude každý okamžik za volantem stát za to.

Rafinovaný design

Corolla TS Kombi GR SPORT zaujme neobvyklým designem exteriéru připomínajícím úspěchy závodního týmu TOYOTA GAZOO Racing. Krásný profil vozu podtrhují 17" kola z lehké slitiny GR SPORT. Střecha v klavírní černi dokonale kontrastuje se 7 barvami karosérie, které jsou pro tuto verzi k dispozici bez příplatku.

Prostorný interiér

Funkční kabina a prostorný zavazadlový prostor vozu Corolla TS Kombi GR SPORT splní všechna Vaše očekávání a sny. Objem zavazadlového prostoru dosahuje 361 litrů při sklopeném sedadle lavice a v případě motoru 2.0 Hybrid Dynamic Force o výkonu 196 k e-CVT se zvětší na 1606 litrů (313 litrů, resp. 1591 litrů).

Hybridní pohonné jednotky

Mimořádně úsporný motor 1.8 Hybrid 140 k e-CVT, anebo dynamický motor 2.0 Hybrid Dynamic Force 196 k e-CVT? Ať už si vyberete kterýkoli z nich, budete si užívat tichou a pohotovou jízdu. Vyzkoušejte si, jaké to je, když vůz okamžitě a zcela předvídatelně reaguje na každý pohyb volantu.

Plně hybridní pohon bez kompromisů

Nová Corolla Touring Sports je vybavena plně hybridním pohonem páté generace od Toyoty. Tišší, čistší, kompaktnější a responzívnější než kdy jindy, poskytuje nejlepší kombinaci vysokého výkonu a nízké spotřeby paliva. Kromě jízdních režimů Normal, Eco a Power nabízí Corolla Touring Sports také plně elektrický režim pro pohodovou jízdu s nulovými emisemi, kdykoli si vyberete.
Objevte více

Prostor k růstu

Vždy může být více místa. Všestranná Touring Sports verze Corolly staví na vynikajících základech Hatchbacku s ještě prostornějším interiérem a velkým a vysoce flexibilním nákladovým prostorem. Díky sklopné druhé řadě sedadel dělené v poměru 60/40 a zavazadlovému prostoru, který lze nastavit ve dvou úrovních, můžete Touring Sports rychle překonfigurovat tak, aby vyhovoval vašim potřebám.
Objevte více
 • Výkonná konektivita

  Intuitivní digitální zážitek Corolly je nabitý funkcemi, které vám pomohou zůstat napřed, včetně online připojení, bezdrátového nabíjení telefonu a živých aktualizací Over-The-Air, které využívají datové připojení vašeho vozu, aby bylo zajištěno, že bude vždy používat nejnovější software.

Zjednodušte si každý den

Usnadněte si každou cestu s aplikací MyT. Zahrnuje řadu inovativních bezpečnostních a praktických funkcí, včetně funkce Najít vůz, která umožňuje lokalizovat zaparkované auto a sdílet jeho polohu s ostatními, a Sdílet do vozu, která vám umožňuje odesílat předem naplánované trasy do navigačního systému vaší Corolly.
Zjistěte více

Toyota T-Mate. Stále s vámi pro bezpečnější cestování

Toyota Corolla Touring Sports nabízí bezpečnostní funkce na vrcholu třídy prostřednictvím systému T-Mate, spolehlivého partnera pro vaše cestování. T-Mate zahrnuje řadu systémů na podporu řízení a ke zvýšení bezpečnosti jízdy, ať již na dálnicích, ve městě nebo při parkování. Se systémem T-Mate jste vždy v bezpečných rukách. V seznamu níže je uveden výběr hlavních prvků; kompletní seznam systémů T-Mate pro Toyotu Corolla Touring Sports najdete v ceníku vozu.
 • Předkolizní bezpečnostní systém (PCS)

  Předkolizní systém dokáže detekovat a pomoci vám vyhnout se srážkám s jinými vozidly, chodci, cyklisty a motocykly. Funguje tak, že řidiče upozorní zvukovým a vizuálním signálem varování a spustí brzdový asistent. Pokud řidič nestihne zabrzdit včas, brzdí automaticky, abyste zabránili srážce nebo ji zmírnili. Navíc podporuje předcházení kolizím v křižovatkách a podporuje nouzové řízení během dne při odbočování na křižovatkách a při vyhýbacích manévrech.

 • Inteligentní adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go

  Tento systém vás udržuje v minimální předem nastavené vzdálenosti od vozidla vpředu. Pokud tato vzdálenost klesne, systém sníží vaši rychlost, a nakonec dojde k použití brzd a aktivaci brzdových světel. Tempomat dokáže vozidlo úplně zastavit, pokud před ním stojící vozidlo zastaví. Drobné stlačení pedálu plynu nebo spínač ACC systém znovu aktivuje. Pokud je váš vůz vybaven systémem Rozpoznávání dopravních značek (RSA), tento systém také rozpozná rychlostní omezení na vaší jízdní trase a navrhne potřebná nastavení.

 • Systém nouzového zastavení (EDSS)

  Pokud systém po určitou dobu nezjistí žádný zásah řidiče, upozorní řidiče zvukovým signálem. Pokud nejsou detekovány žádné další vstupy, EDSS vozidlo postupně zastaví, přičemž jej bezpečně udrží v jízdním pruhu. Výstražná světla se aktivují, aby varovala ostatní účastníky silničního provozu, a dveře se odemknou, aby v případě potřeby umožnily záchranným složkám snadný přístup.

 • Aktualizace Toyota Safety Sense Over-The-Air

  Aktualizace softwaru vzduchem zajišťují, že Toyota Safety Sense (TSS) je aktuální s nejnovějšími funkcemi a vylepšeními.

 • Proaktivní jízdní asistent – asistent zpomalení (PDA – DA)

  Systém usnadňuje plynulé zpomalení, když sundáte nohu z brzdového pedálu, a detekuje vůz jedoucí před Vámi.

 • Asistent pro bezpečné opuštění vozidla (SEA)

  Systém prostřednictvím radaru pro sledování slepého úhlu pomáhá zamezit nárazu vozidel či cyklistů přijíždějících zezadu do otevíraných dveří nebo vystupujících pasažérů. Pokud systém vyhodnotí riziko střetu, varuje pasažéry pomocí indikátoru ve vnějším zpětném zrcátku a na multi-informačním displeji společně s akustickou signalizací.

 • Upozornění na objekty na zadních sedadlech (RSRS)

  Tento systém upozorní řidiče, pokud na zadním sedadle zůstane cestující nebo předmět při opouštění vozu. Upozornění obsahují varování v kokpitu a po uzamčení vozu se také aktivují výstražná světla a akustický bzučák.

TOYOTA GAZOO RACING

Objevte sportovní stránku Toyoty. Objevte modely GR, jejichž výkony a technologie prověřené na závodních tratích zrychlí Váš tep, a také řadu GR SPORT, která se vyznačuje výjimečným designem a bohatou výbavou.

Zajeďte si pro vítězství

Toyota Corolla Hatchback galerie

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.

Technologie Apple Car Play* a Android Auto™

Díky rozhraní Apple Car Play* a Android Auto™ můžete zobrazovat obsah svého mobilního zařízení na palubním 8'' displeji multimediálního systému Toyota Touch, přijímat hovory, streamovat hudbu a používat mapy i další aplikace.

 • Rozhraní Android Auto™

  Všechny vaše oblíbené aplikace a funkce jsou vám k dispozici prostřednictvím dotykového displeje Toyoty Corolla.

 • Vždy online

  Volejte, přijímejte hovory, nechte si předčítat nebo diktujte textové zprávy, aniž byste sundali ruce z volantu a odkláněli zrak od vozovky.

 • Neztraťte svůj směr

  Zobrazujte si Apple Maps nebo jiné mapové aplikace přímo na dotykovém displeji Toyoty Corolla společně s dopravními informacemi v reálném čase.

*Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc.