1. Nová auta
  2. PROACE CITY

Nová Toyota PROACE CITY

Spolehlivý společník pro podnikání

Vlastnosti

Nejlepší záruka PRO ve své třídě

Nová Toyota PROACE CITY má jako jediná ve svém segmentu velmi dlouhou záruční lhůtu, která činí čtvrt milionu najetých kilometrů. Důvodem je naprostá spolehlivost všech vozů Toyota, díky níž máte jistotu, že budou fungovat dlouho a bez problémů.

Nejprostornější ve své třídě

Nová Toyota PROACE CITY je v nabídce ve dvou délkách karosérie se 2, 3 nebo 5 sedadly. Verze Short měří 4,4 m a verze Long 4,7 m. V obou případech může užitečná hmotnost činit až 1 000 kg a objem úložného prostoru od 3,3 do 4,4 m3. Důležitý je i fakt, že hmotnost taženého přívěsu může činit až 1,5 t.

Velký výběr motorů

Nová Toyota PROACE CITY nabízí výběr z několika pohonných jednotek. Jsou to dva benzínové motory 1,2 Turbo o výkonu 110 koní s manuální převodovkou a 130 koní s automatickou převodovkou, a dále dieselové motory 1,5 D-4D ve čtyřech variantách: o výkonu 75, 100 a 130 koní s manuální převodovkou a o výkonu 130 koní s automatickou převodovkou s 8 stupni.

Vysoký standard výbavy

Nová Toyota PROACE CITY se vyznačuje bohatou základní výbavou, kterou mimo jiné tvoří elektricky ovladatelná okna v první řadě, systém monitorování tlaku v pneumatikách, stmívací čidlo nebo vyhřívání a elektrické ovládání zpětných zrcátek. O pohodlí v průběhu intenzivní práce se postará sedadlo řidiče s úpravou výšky, bederní a loketní opěrky.

Spolehlivý pomocník vždy připravený k práci 

Toyota PROACE CITY je novinka na trhu aut ze segmentu kompaktních užitkových vozidel. Tento všestranný užitkový vůz má široké možnosti a dokonale se osvědčí při každodenní práci. Zvládne všechny úkoly, které přináší současné podnikání. Nejlepší výběr druhů karosérie a užitečné hmotnosti ve své třídě, jedinečná záruka PRO na 250 tisíc kilometrů - to je nejlepší doporučení pro profesionály.

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.

Toyota Professional

Využijte služeb od Toyoty, které pomohou vašemu podnikání.
Zjistíte více