1. Nová auta
 2. Již brzy
 3. Proace
Pusťme se do práce
Posunout Přeskočit
Pusťme se do práce

Nová Toyota Proace

Připravená na každý úkol

Pracujte chytřeji s dodávkami z modelové řady Toyota Proace. Prostorný a flexibilní interiér je dostatečně velký pro jakkoli velký náklad. Hotové úkoly a spokojené zákazníky teď ani nestačíte počítat. A když spatříte nový elegantní design s integrovanými světlomety, na Proace se každý den budete vyloženě těšit.

Možnost výběru mezi elektrickým a konvenčním pohonem
Správná velikost pro vaše potřeby
Neustále ve spojení
Vaše mobilní kancelář
Toyota Professional
Náš příslib vůči vám
Toyota Professional je vaším obchodním partnerem pro lehká užitková vozidla, ať již potřebujete náhradní dodávkový automobil, pojištění, expresní servis nebo asistenční službu. Naše komplexní nabídka služeb je odpovědí na všechny potřeby vašeho podnikání.

Prodloužená záruka Toyota Extracare

Prodloužená záruka na vybrané mechanické, elektrické, elektronické, hydraulické a pneumatické části a komponenty trvá 2 roky po skončení standardní záruky, nebo do ujetí daného počtu kilometrů, podle toho, co nastane dříve. V případě výskytu vady v době záruky má kupující právo na bezplatné odstranění vady opravou. Zárukou nejsou dotčena práva spotřebitele z vadného plnění. 5 let / 250 000 km.

Asistenční služba

Asistenční služba Toyota je vám a vašemu podnikání k dispozici 24/7, a to v tuzemsku i zahraničí. Zahrnuje pomoc v případě poruchy vozidla, odtah vozidla a podle potřeby i hotelové ubytování.

Náhradní vozy

Součástí servisních služeb Toyota Professional je nabídka náhradního vozidla v době, kdy váš vlastní vůz vyžaduje údržbu. Vybírat můžete z různých variant osobních automobilů i lehkých užitkových vozidel.

Financování a pojištění

Toyota Professional nabízí služby financování a leasingu na míru firemním zákazníkům, stejně jako mnoho produktů pojištění odladěných pro vaše potřeby.
Vaše volby
Proace pro každý úkol
Každý pracovní úkol je jedinečný. Zcela nová Toyota Proace je připravena pustit se do práce, ať již máte v plánu cokoli. Vůz dostupný ve dvou různých délkách a čtyřech karosářských provedeních zvládne jakoukoli kombinaci pasažérů a nákladu, a navrch přidává snadný přístup a objem dost velký i pro ty nejdivočejší pracovní úkoly.
Praktičnosti a pohodlí
Vždy na vaší straně
Chytře řešená a flexibilní Toyota Proace nabízí pohodlný interiér, který podle potřeby poslouží i jako mobilní kancelář, stejně jako praktický a snadno přístupný nákladový prostor k hladkému zvládání všech úkolů. Proace přináší více pohodlí a urychlení práce, ať již na cestách nebo při vyřizování e-mailů na místě.

Pobere vše – a ani se nezapotí

Snadný přístup znamená snazší nakládku i vykládku a vzhledem k velkorysému objemu nákladového prostoru není žádný úkol dost velký. Tahání přívěsů? Proace Electric se silným pohonem a suverénními jízdními vlastnostmi disponuje nejvyšší tažnou kapacitou ve své třídě.

Vaše kancelář je nyní ještě lepší

Volitelný systém Smart Cargo zahrnuje dvoumístnou přední lavici a flexibilní řešení mobilní kanceláře – praktický stoleček na notebook, který podle potřeby proměníte v další sedadlo.

Prostor, který pracuje pro vás

Volitelný úložný prostor, elegantně schovaný pod přední lavicí, je praktickým řešením k uložení výbavy a každodenních nezbytností*. *V kombinaci se systémem Smart Cargo je dostupný objem úměrně zmenšen.

Technologie s věcmi pod kontrolou

10" plně digitální přístrojový štít Proace čitelně zobrazuje všechny potřebné údaje. Dále je zde 10" dotykový displej multimédií pro snadné telefonování na cestách, přesné navigování a praktické využívání online služeb MyToyota.

Pohony
Síla volby

Proace má vhodný pohon pro všechny vaše požadavky. Na výběr jsou dva různé naftové motory i agilní elektrický pohon. Proace Electric s nulovými výfukovými emisemi přináší nízké provozní náklady a snadné ovládání pomocí automatického řazení e-Toggle.

Elektrifikujte své podnikání

Dvě různá provedení baterie Proace Electric o kapacitě 50 nebo 75 kWh nabízejí dojezd 224, resp. 350 km – tedy dost i pro ty nejdelší pracovní dny.

Energie dojet dál

Toyota Proace s moderními naftovými motory s manuální nebo automatickou převodovkou nabízí skvělé jízdní vlastnosti a hospodárný provoz včetně dlouhého dojezdu pro ty nejnáročnější trasy.

Dvě různá provedení baterie Proace Electric o kapacitě 50 nebo 75 kWh nabízejí dojezd 224, resp. 350 km – tedy dost i pro ty nejdelší pracovní dny.

Kapacity baterie
50 nebo 75 kWh
Elektrický dojezd
až 350 km*
Jízdní výkony
136 koní

Toyota Proace s moderními naftovými motory s manuální nebo automatickou převodovkou nabízí skvělé jízdní vlastnosti a hospodárný provoz včetně dlouhého dojezdu pro ty nejnáročnější trasy.

Motory
Diesel 1,5 l a 2,0 l
Jízdní výkony
až 177 koní*
Spotřeba paliva
7,2–7,7 l / 100 km**
Emise CO2
189–202 g/km**
Stupně výbavy
Prozkoumat prvky výbavy
 • Comfort

  Při dlouhých pracovních dnech dvojnásobně oceníte pohodlí a praktičnost. Proace s akustickým čelním sklem ve výbavě Comfort je ještě kultivovanější. Přidává k tomu další technologie a praktické funkce, jako například pohlcující poslech zprostředkovaný audiosystémem s osmi reproduktory.

  • Čelní sklo s akustickou izolační vrstvou
  • Senzor deště
  • Úložný prostor pod lavicí předního spolujezdce
  • Audiosystém s osmi reproduktory
MÁTE ZÁJEM O NOVOU TOYOTU PROACE?
Obraťte se na nejbližší centrum Toyota Professional nebo se zaregistrujte k odběru newsletteru klepnutím na odkaz níže.